03.03.2021

Kávový^Liberec má své hrnečky

Oddělení cestovního ruchu má nový propagační předmět, který vyzdvihuje unikátnosti Liberce.

V minulosti oddělení cestovního ruchu, ve spolupráci s jizerským *tichem, vydalo tištěného průvodce po libereckých stylových kavárnách. V návaznosti na kávovou turistiku má nyní město Liberec nový propagační předmět – kávové porcelánové hrnky. Jejich motivem jsou piktogramy pro Liberec typické. Objevuje se tak radnice, hory, lanovka na Ještěd ale i hokejista, lyžař nebo kávové zrnko.

Liberec je v mnoha ohledech jedinečný, i na to poukazují obrázky na hrnečku. Připomínají první řidičský průkaz a první auto v českých zemích, unikátní tramvajovou trať spojující město Liberec a Jablonec n. N., i to, že je Liberec jediným městem v ČR se třemi kolejnicemi. Nechybí ani molekula asociující nanovlákna z Technické univerzity v Liberci nebo botanická zahrada, která je nejstarší v Čechách.

Další zajímavosti nejen z historie města přibydou během jara v článcích Jedinečný^Liberec na www.visitliberec.eu, kde se dozvíte další příběhy, které Liberec dělají unikátním.

Kávové hrnky i letáčky Café+Design^Liberec jsou k dostání na Městském informačním centru Liberec. Zastavit se pro ně můžete, až to vládní nařízení dovolí.  

S nejednorázovými hrnečky šetříte životní prostředí, navíc i stylově. Pochlubte se se svým hrnečkem, až si půjdete do některého okénka s výběrovou kávou s označením @visitliberec.

Nastavení cookies